Władysławowo

Władysławowo Resort and SPA to połączenie nowoczesnego desingu, potencjału nadmorskiej lokalizacji i innowacyjnych rozwiązań. To kurort dla tych, którzy nie lubią ograniczeń.

Projekt Władysławowo Resort and SPA to inwestycja zaplanowana z myślą o przyszłości. Kompleks trzech budynków, składających się na 300 nowoczesnych apartamentów, jest odpowiedzią na coraz większe oczekiwania podróżujących. Innowacyjność tego projektu to nie tylko szereg ekologicznych rozwiązań, takich jak panele fotowoltaiczne czy kolektory słoneczne – to również szeroka gama udogodnień i wielu atrakcji. Royal Apartments pełni w tej inwestycji rolę operatora wynajmu apartamentów oraz zajmuje się kompleksowym doradztwem deweloperskim.

100%

SATYSFAKCJI ALBO CAŁKOWITY ZWROT ZALICZKI

18

MIESIĘCY ODROCZENIA PŁATNOŚCI PO WYBUDOWANIU

13

LAT SATYSFAKCJI DOŚWIADCZENIA NA RYKU NIERUCHOMOŚCI

 

Udogodnienia

Władysławowo Apartments zostało zaprojektowane tak, by w pełni odpowiadać na wakacyjne potrzeby podróżujących. Z tego względu oferujemy wiele atrakcji i udogodnień:

bridgeprywatny podświetlany pomost

300 pokoi w różnym standardzie

ekologiczne rozwiązania

lokalizacja nad samym morzem

bliskość planowanej przystani jachtowej

bliskość planowanego pola golfowego

basen kryty i infinity

jacuzzijacuzzi

sauna sucha i mokra

grota lodowa

gabinety SPA

zewnętrzne boisko do koszykówki i piłki nożnej

INWESTYCJA W LICZBACH

 

300

POKOI W RÓŻNYM STANDARDZIE

12 000

METRÓW POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

10

METRÓW DO PLAŻY

 

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Zespół Royal Apartments (Członkowie Zarządu: Jakub Tański i Andrzej Szparaga, Inspektor nadzoru / Project manager: Marcin Jakubowski, Asystentka zarządu: Wiktoria Olejniczak)

 

Royal Apartments

Jesteśmy zespołem z pasją! Tworzymy miejsca, które przyciągają ludzi z całego świata. Każdy zrealizowany przez nas projekt utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to, co kochamy.

Royal Apartments powstało z myślą o inwestorach i deweloperach, którzy szukają profesjonalnego partnera do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Doświadczenie w zarządzaniu najmem pozwoliło nam poznać potrzeby klientów tej branży, dzięki czemu nasze autorskie projekty cechuje dbałość o estetykę i funkcjonalność.