O Nas

ROYAL APARTMENTS JEST PRYWATNĄ FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W PROWADZENIU INWESTYCJI APARTHOTELOWYCH, ORGANIZACJI PROCESU DEWELOPERSKIEGO I ZARZĄDZANIU APARTAMENTAMI.

Firma powstała w 2006, jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajmująca się krótkoterminowym wynajmowaniem apartamentów wakacyjnych. Od 2016 zaangażowaliśmy się w doradztwo dla deweloperów w zakresie przygotowania inwestycji aparthotelowych. Od 2019 poszerzyliśmy działalność o prowadzenie inwestycji deweloperskich. Swoją rosnącą pozycję na rynku lokalnym firma zawdzięcza doświadczeniu, zaangażowaniu zespołu oraz zaufaniu inwestorów.

Zarząd

Andrzej Szparaga

Andrzej Szparaga,
Założyciel firmy

Przedsiębiorca specjalizujący się w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, a przede wszystkim w zagadnieniach krótkoterminowego najmu apartamentów.

Jest właścicielem grupy inwestycyjnej, w ramach której od 2018 roku z powodzeniem pozyskuje projekty deweloperskie, prowadząc pełen proces zarządczy – od pozyskania działek w najlepszych lokalizacjach, poprzez realizację inwestycji, aż po zarządzanie najmem apartamentów.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowych studiów z zarządzania projektami. Ukończył kursy dotyczące inwestowania, zarządzania i sprzedaży w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Pasjonuje się rozwojem procesów organizacyjnych oraz międzynarodowymi strategiami inwestowania.

Jakub Tański

Jakub Tański,
Prezes Zarządu

Posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Zajmował się pozyskiwaniem i przygotowaniem nieruchomości pod inwestycje, analizą chłonności i oceną opłacalności projektów inwestycyjnych.

Na przestrzeni lat koordynował procesy zmiany planów miejscowych pod inwestycje deweloperskie, zmiany w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, prowadził procesy uzyskania decyzji o pozwoleniu na pozwoleniu na budowę i decyzji o warunkach zabudowy. Realizował projekty inwestycyjne, zarówno dla obiektów mieszkaniowych, biurowych jak i technicznych oraz specjalnego przeznaczenia tj. serwerownie dla banków.

Współuczestniczył m.in. w tworzeniu parku biurowego Olivia Business Centre. Skala zrealizowanych inwestycji, w których uczestniczył to ponad 50 tys. m², w Gdańsku, Gdyni i Warszawie.

Od 2011 roku posiada licencję zarządcy nieruchomości wydaną przez Ministra Budownictwa. Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalnością „Inwestycje i nieruchomości”.

 

MISJĄ FIRMY JEST REALIZOWANIE WARTOŚCIOWYCH PROJEKTÓW ORAZ DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI
WE WSZYSTKIM CO ROBIMY.

Nasza wizja

Pragniemy być solidnym partnerem biznesowym, inwestorem i deweloperem zaangażowanym w przełomowe projekty w Polsce.

Wartości przewodnie:

1

WARTOŚCIOWE RELACJE

2

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

3

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI